Forum Telefonów

Forum miłośników telefonów komórkowych i smartfonów
Teraz jest 21 wrz 2019, o 21:12

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 wrz 2018, o 14:19 

Chciałbym mieć w swoim domu jakiś fajny, który da fajne efekty. Na pewno porządny telewizor i jakiś system do nagłośnienia. Nie wiem, czy znajdę tutaj jakiegoś fachowca, który mi doradzi, ale jeśli nie, to skorzystam sobie ze strony https://ogloszenia.taelo.pl/ Dodam ogłoszenie i sprawdzę, kto się odezwie.

PostNapisane: 16 kwi 2019, o 16:47 

Proponuję, abyś obejrzał sobie te Telewizory 65 cali ekran Zakrzywiony (Curved) na Ceneo.pl . Myślę, że pod względem technologicznym i funkcjonalnym powinny spełnić Twoje oczekiwania. Chcę zamówić taki dla siebie, ponieważ pozazdrościłam trochę mojej siostrze. Takich realistycznych i bogatych obrazów nie widziałam wcześniej na żadnym innym ekranie.

PostNapisane: 17 kwi 2019, o 16:48 

Z mojego doświadczenia wynika, że dziś o prawdziwego fachowca w tej dziedzinie trudno. Mieliśmy na budowie takiego jednego, ale pokonały go podobne do tych https://sklep.elektrospark.pl/kable,7808.html , kable. Miał je odpowiednio rozprowadzić i połączyć, ale w połowie pracy odpuścił. Nie chciał nic za niewykonane zlecenie, ale zapłaciłam mu chociaż część, bo pracował kilka dni. Mam nadzieję, że teraz trafię na kogoś lepszego.

PostNapisane: 16 sie 2019, o 00:01 

Ja mam kumpla który ogarnia takie tematy, interesuje się tym i jest z wszystkimi nowinkami na czasie. Jak ktoś z paczki chce kupić jakieś urządzenie rtv audio to zawsze do niego dzwoni. On jako pierwszy zwrócił mi uwagę na kable jakie kupuję, szczególnie do kina domowego jak dobierałem. Tu wiadomo zależy na jakości dźwięku, im czystszy tym lepszy odbiór. Wybrał mi kabel optyczny, droższy od hdmi ale różnica jest. Na https://technologiczna.pl/kable-optyczne-hdmi-rca-czyli-przeglad-wspolczesnych-zlaczy-uzywanych-do-przesylu-obrazu-i-dzwieku/ porządnie opisali czym takie kable się różnią i jak sobie dobierać. Wiadomo zastosowanie ma znaczenie, nie każdy kabel nadaje się do połączenia wszystkich urządzeń. Ale dobrze wiedzieć jaki wybór jest, najtańszy kabel na pewno nie będzie najlepszy.

Strefa czasowa: UTC + 1