Forum Telefonów

Forum miłośników telefonów komórkowych i smartfonów
Teraz jest 19 gru 2018, o 11:16

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 gru 2013, o 19:49 

witam, wiem, że zapytanie jest dosyć ogólne, ale szukam sprawdzonego serwisu, który zajmie się moim fonem. fon jest najprawdopodobniej zalany i nawet się nie włącza. usterka miała miejsce już prawie tydzień temu, ale nie miałem czasu się tym zająć. zarzucajcie namiary z warszawy i okolic. i jakby ktoś wiedział ile mniej więcej przjemność naprawy go może mnie kosztować to nie pogardziłbym tą informacją
pozdro dla wszystkich

PostNapisane: 14 gru 2013, o 14:40 

Siema, czemu tak długo czekałeś z naprawą??? po tygodniu płyta główna już się bankowo do niczego nie nadaje. Też kiedyś zalałem tel., ale od razu zaniosłem do serwisu, płytę dało się uratować. wysstarczyło wyczyścić i nie trzeba było wymieniać. chociaż żeby się tego dowiedzieć musiałem do 3 serwisów pójść i dopiero w 3 mi powiedzieli jaka jest prawda... polecam właśnie milenium mobile w warszawie- przynajmniej mnie nie chcieli naciągnąć na nową płytę. zaplacilem o wiele mniej niż jak miałbym płacić za nową płytę, a tel. działa i jest spoko. Ja ci radzę żebyś już nie czekał tylko zaniosl go do naprawy w końcu, może da się go uratować jeszcze.

PostNapisane: 14 gru 2013, o 15:01 

wujaszek napisał(a):
Siema, czemu tak długo czekałeś z naprawą??? po tygodniu płyta główna już się bankowo do niczego nie nadaje. Też kiedyś zalałem tel., ale od razu zaniosłem do serwisu, płytę dało się uratować. wysstarczyło wyczyścić i nie trzeba było wymieniać. chociaż żeby się tego dowiedzieć musiałem do 3 serwisów pójść i dopiero w 3 mi powiedzieli jaka jest prawda... polecam właśnie milenium mobile w warszawie- przynajmniej mnie nie chcieli naciągnąć na nową płytę. zaplacilem o wiele mniej niż jak miałbym płacić za nową płytę, a tel. działa i jest spoko. Ja ci radzę żebyś już nie czekał tylko zaniosl go do naprawy w końcu, może da się go uratować jeszcze.

No ja wiem, zwaliłem sprawę, wiem nawet gdzie jest ten serwis, zaraz obok mieszkam. kupowałem tam kiedyś ładowarkę samochodową. jak wrócę z pracy to zaniosę tam tel., ale po tym co napisałeś nie spodziewam się cudów. anyway, dzięki za pomoc.

PostNapisane: 14 gru 2013, o 15:33 

Podstawą do tego żeby telefon dalej sie nie psuł jest szybkie wyjęcie baterii i zasuwanie do serwisu.

PostNapisane: 5 sty 2014, o 20:57 

dobra jakby ktoś z potomnych był zainteresowany to fonik jest odratowany. póki co śmiga aż miło patrzeć ale troche mnie kosztował. zaniosłem do serwisu polecanego przez kolegę tego milenium. tak jak myślałem był zalany. brawa dla mnie :-D jak ktoś chce jakieś szczegóły ile kaski itp. to zapraszam na priva.

Strefa czasowa: UTC + 1