Forum Telefonów

Forum miłośników telefonów komórkowych i smartfonów
Teraz jest 26 kwi 2018, o 19:40

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 sie 2013, o 18:23 

Telefon używam od dwóch miesięcy, w związku z czym jestem w stanie conieco napisać na jego temat. Długo szukałam telefonu idealnego. Zależało mi na odpowiednich gabarytach telefonu, drażniły mnie coraz większe telefony, niemieszczące się w jednej dłoni. W końcu chyba znalazłam ;)

Zalety:
-bardzo dobrze leży w dłoni idealne wymiary (nie za duży, nie za mały);
-pamięć wbudowana 16GB w zupełności wystarczająca na ściągnięcie aplikacji, wgranie trochę muzyki (gier nie używam);
-aparat matryca 8Mpx robi zdjęcia bardzo przyzwoitej jakości;
-świetny ekran, bardzo wyraźny, żywe kolory.

Wady:
-bateria Li-Ion 1305 mAh, bardzo krótko trzyma. Przy normalnym użytkowaniu, jak na smartfona przystało, należy ładować codziennie;
-oryginalna folia naklejona przez producenta szybko się rysuje.
Innych wad nie zuważyłam.

Odnośnie folii naklejonej oryginalnie przez producenta, która to ma spełniać funkcję tylko taką, aby przy ewentualnym upadku ekran się nie rozbił w drobny mak, niestety bardzo szybko się ona rysuje. Pomimo wielu opinii, które można znaleźć z internecie, że nie należy jej odklejać, ponieważ ekran może stracić czułość, ja w swoim odkleiłam ją i wszystko działa w jak najlepszym porządku. Naklejenie przez producenta rysującej się folii na nierysujący się ekran trochę moim zdaniem mija się z celem. Po odklejeniu oryginalnej folii nakleiłam zwykłą, efekt o wiele lepszy.

Ogólnie telefon bardzo przyjazny w użytkowaniu, wszystko śmiga bajecznie. Użytkuję go dość intensywnie (poczta, fb, przeglądanie stron internetowych). Wadą jest tylko słaba bateria, ale w dzisiejszych czasach powinniśmy się już chyba przyzwyczaić do codziennego ładowania.

Ocena końcowa - BARDZO DOBRA. Polecam :mrgreen:

Strefa czasowa: UTC + 1