Forum Telefonów

Forum miłośników telefonów komórkowych i smartfonów
Teraz jest 19 paź 2017, o 18:57

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 wrz 2014, o 20:04 

Chcę szybki internet z dużym pakietem na telefon. Mogę na to wydać tak do 70zł. Fajnie tez by było jakby były w tym jakieś darmowe minuty, ale to nie jest wymóg. Jaką sieć najlepiej wybrać i dlaczego?

PostNapisane: 13 wrz 2014, o 06:37 

jeśli internet to LTE. Większość nowych telefonów obsługuje LTE więc nie ma sensu brać 3g. Zdecydowanie gorszy zasięg i prędkość. Trzeba wybrać operatora ale to już powinno się udać do każdego z sieci i porozmawiać. Jeśli już jesteś gdzieś to na pewno będą jakieś zniżki

PostNapisane: 15 wrz 2014, o 20:20 

Myślę że Plus ma teraz najlepszą ofertę na rynku. W play narzekają na zasięg, gubi, zacina, Orange nad swoim mobilnym musi jeszcze bardzo popracować bo to porażka do kwadratu a T-Mobile odstrasza cenami. Zajrzyj na stronę plusa, są tam wszystkie informacje i cenniki oferty, a co do samego internetu to też polecam LTE, najwyższa jakość. Jeśli tylko masz kompatybilny telefon to zero dodatkowych kosztów, a nawet jeśli nie to za dopłatą dostaniesz w abonamencie.

PostNapisane: 17 wrz 2014, o 13:29 

Lte najlepiej sprawdzać pod względem zasięgu z modem wpiętym do laptopa czy tudzież tabletu. Przejechać się po okolicy i sprawdzić zasięg w domu najlepiej dokupić magnetyczne antenki celem zwiększenia odbioru sygnału.

PostNapisane: 17 wrz 2014, o 21:53 

LTE - magiczne cudo co daje 120 mb /s :) w plusie doczytałam na stronie, no normalnie czad herosi odpalają się jak google :)

PostNapisane: 8 lut 2015, o 12:27 

Ja tam mam orange i nie narzekam

PostNapisane: 15 mar 2015, o 10:55 

Ja także polecam Orange mają dość dobrą ofertę i to nie drogo.

PostNapisane: 3 lip 2015, o 05:39 

Ja bym obecnie stawiał na internet w orange. Obecnie mam taki internet i nie narzekam .Ze wszystkich mają chyba najlepszy zasięg a internet LTE jest u nich w dobrych cenach. Mam razem z abonamentem. Jest to wyższy abonament tak wiec nie mam ograniczenia. Wszystko chodzi bardzo szybko.

Dodam,że zamawiając sobie abonament przez internet ma się różne bonusy.Na stronie znajdują się kody rabatowe;
http://okazje.co/kod-rabatowy-orange

Macie tam tańsze abonamenty, tańsze telefony do abonamentu oraz inne gadżety w sklepie.Warto jest skorzystać z takich kodów.

PostNapisane: 11 sie 2015, o 10:45 

Ja mam obecnie dwa internety mobilne. Pierwszy jest z play a drugi z orange. W przypadku play mam LTE, internet chodzi bardzo dobrze ale niestety nie ma tak dobrego zasięgu. Czasami pojedzie się na wakacje i nie można z niego skorzystać. Za to przy internecie orange nie ma takiego problemu. Chodzi za to trochę wolniej. Tak wiec jak widzicie jest to mniej więcej wyrównane.

Na stronie możecie znaleźć ciekawy wpis
http://www.cyfraki.pl/internet-w-laptop ... internetu/

O tym jak mieć bieżąco dostęp do internetu czy na telefonie czy na laptopie. Nie jest to jedynie internet mobilny ale jest możliwość skorzystania z hot spotów.

PostNapisane: 7 wrz 2015, o 21:57 

szybki internet o tylko w play spotkałem i ewentualnie plus

Strefa czasowa: UTC + 1