Forum Telefonów

Forum miłośników telefonów komórkowych i smartfonów
Teraz jest 15 lis 2018, o 18:33

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Orange opinia
PostNapisane: 9 lis 2012, o 18:55 

ty: Na poczatku bo zwarliśmy umowę z limitem
wady: Limit określony w regulaminie nie jest ważny niezależnie od kwoty przekroczonej ,wcale nie przestrzegają mojej umowy dotyczacej limitu ,zawijaja na tema mojej znajomości o regulaminie ,tymczasem uważam że przekraczanie kilkakrotne limitu to przesada i naciaganie klienta
opinia: Tak słabo zorganizowanego systemu obronnego klienta niebyło nigdy,Ostaja tylko za tym abyście płącili za KB 25 gr a w jakims innym pakiecie 50kb za 25 gr. Łatwo policzyć ile kosztuje 1MB ,poprostu tysiąc razy więcej ,czyli 250 zł.Tak drogiego internetu niema nawet z satelity linia komercyjną.Z ludzi robią głubków.Koszty Waszej reklamacji Wy ponosicie.

PostNapisane: 5 gru 2012, o 15:45 

Nawet była prezes UKE nie chciała netu mobilnego bo jest on drogi i dość słaby, a operatorzy naciągają na limitach czy raczej transferach.

Teraz karierę robi LTE - tylko co mi po mega szybkich necie z limitem 1 GB transferu????

PostNapisane: 29 lip 2013, o 16:12 

nabijanie nas w butelekę. Tyle mogę powiedzieć.. każdy operator ma swoje ceny za internet, korzystanie z sieci jest płatne. Jednak jeżeli nie chcemy i tak nasz super nowy telefon jaki 2 minuty temu wzielismy z salonu. Połączy się z internetem i cos tam zacznie pobierać, wystarczy 1 kb żeby policzyli nam 5 mb za 5 zł + do abonamentu.
Zdzieranie z nas skóry powoduje różne problemy. Ten co wie jak dany model może się zachowac i wie że internet w danym modelu jest bardzo wazny szybko go wyłączy (inetrnet).
Żeby uniknąć nie potrzebnego pobierania danych z 3g czy GPRS. Ja osobiście mam wył. w Sieci Play i jest malina. Nie mam większego rachunku nawet o grosz, bo co jakiś sprawdzam stan konta itp.

PostNapisane: 25 lis 2013, o 12:38 

W orange byłem parę lat temu. O sieci mogę powiedzieć, że była dobra pod względem zasięgu, jednakże nie oferowali mi oni żadnych pakietów i nie było problemów dopóki nie zaczeli wprowadzać zmian w cenach. Po wprowadzaniu zmian, ceny tak wzrosły, że przekroczony rachunek był za każdym razem. Razem z rodzicami musieliśmy zmieniać własne abonamenty aby nie przekroczyć rachunków a mimo to i tak były one przekraczane. Przed zakończeniem abonamentu, postanowiłem zrezygnować ponieważ jeszcze trochę i doszłoby do bankructwa po jakimś czasie

Strefa czasowa: UTC + 1